TTTE TAM GÜN UZMANLIK

LÜTFEN NOT ALIN:

Herhangi bir uzmanlıkta tam günlük bir kolaylaştırıcı olmak için başvurmadan önce o uzmanlıkta bir TANITIM kolaylaştırıcısı olmanız gerekir.

Ayrıca, TAM GÜN için başvurduğunuz uzmanlıkta en az 6 ödeme yapan kişi ile en az 6 TANITIM'ı kolaylaştırmış olmanız gerekir.

Eğer TAM GÜN için başvurduğunuz uzmanlıkta halihazırda onaylanmış bir TANITIM kolaylaştırıcısı değilseniz - Lütfen önce TANITIM başvuru sayfasını ziyaret edin.

Seçtiğiniz uzmanlıkta en az 6 ödeme yapan kişi ile en az 6 uzmanlık TANITIM kolaylaştırmadıysanız, lütfen TAM GÜN için başvurmadan önce bunu yapın.

Başvurudan sonra, seçtiğiniz tam günlük uzmanlık alanında bir testi başarıyla tamamlamanız ve bir kerelik olan ödeme için 400 ABD Dolarını ödemeniz gerekecektir. (ACP geçerlidir)

PLEASE NOTE:

  1. You must be an INTRO facilitator in any specialty before you can apply to be a full day facilitator in that specialty. 

  2. You must have also facilitated a minimum of 6 INTOS with 6 paying people in the specialty you are applying for FULL DAY in. 

  3. If you are not already an approved INTRO facilitator in the specialty you are applying for FULL DAY in - Please visit the INTRO application page first.

  4. If you have NOT facilitated at least 6 specialty INTROS with 6 paying people in your chosen specialty please do so before applying for FULL DAY here.
bullhornmagnifiercrosschevron-down