הכחדתם של ישויות כדור הארץ

אני כותבת את המאמר הזה (מאי 2017) בעודי באי בארכיפלג הכי צפוני של מאלזיה. מזג האויר חם ולח וגשם חזק ירד במהלך כל השבוע שאני שם.

הג'ונגלמתחשמלמצרצור החרקים ונראה שהעצים בעצמם משמיעים קול שדומה יותר לאוושה אנרגטית מאשר לרעש. כל כך חי כאן ששום דבר לא ישאר חשוף אם נשאיר אותו ללא השגחה במשך יומיים.

זה אחד המקומות שעדיין מאוכלסים על ידי היישויות העתיקות של כדור הארץ. תמיד במקומות יותר טבעיים (יערות עתיקים) בדרך כלל בתרבויות עתיקות שעדיין לא הפכו מתועשות, כמו מלאזיה. הג'ונגלים בכדור הארץ לא מהווים רק בית עבור מגוון רחב של צמחייה, עולם החי, חרקים ובעלי חיים, אלא גם לרוחות נשכחות ומעבר למציאות הזאת, שמזינות את העצים ובעלי החיים וחיות באופן בלתי נראה על ידי האדם, או רוב בני האדם.

לכל התרבויות העתיקות יש רוחות פולקלור שהן למעשה ההיסטוריה של הרוחות ,לפני שהרוחות גורשו מעולמו של האדם.

מדוע יישויות הטבע נמוגו אל כמעט סף הכחדה והאדם צץ ועולה כשליט הפלנטה?

היו זמנים בעבר הלא כל כך רחוק בהם האדם כיבד, סגד ולפעמים גם פחד מיישויות הטבע. ואף עבד עימן. אבל עכשיו הגענו לתקופה שכמעט כל הציביליזציה בפלנטה פועלת כנגד דרכי הטבע והרוחות שלה. לא מאמינים בהם או מתייחסים אליהם כחסרי חשיבות, שרשמית הם מחוץ להשג ידה של החברה.

נתקדם בזמן (יולי 2017) אני נמצאת באחד הבניינים הנוצצים ומתוחכמים המתנשאים לגובה, שטוקיו ידועה בהם. אני יכולה לראות את החיפוי הירוק העבה בארמון של הקיסר, הנשקף מהחדר הגבוה שלי במלון. השכבה העבה של ירוק עשיר של גני הארמון מוקפת בים של קוביות אפורות, עד לאן שהעין יכולה לראות. התעשייתיות המשגשגת ידי האדם, שינתה לחלוטין את השטח הטבעי של היער, מים וגבעות שהיו כאן לפני שטוקיו הפכה לטוקיו.

בנסיעה שלי לשדה התעופה במינכן (בדרכי אמש לטוקיו) נהג האובר שהסיע אותי, הצביע על פארק טכנולוגי חדש שגרם למכירי הנדל"ן במינכן לנסוק מעלה. שאלתי אותו מה היה שם לפני הפארק הטכנולוגי הנוצץ והוא ענה "כלום", שאלתי, "עצים"? והוא אמר "כן". מסתבר שהעצים הם "כלום" כיום.

בחזרה לטוקיו: אם אי פעם ביקרתם ביפן ראיתם את המקדשים הטבעיים המיוחדים ביופים של שינטו שמופיעים במקומות רבים כל כך בשטח העירוני והחקלאי של יפן. אתה יכול לקחת פניה בכל פינה אורבנית בטוקיו ושם ישכון בשקט מקדש אלגנטי ביותר לפינטו, שתמיד מלווה בעץ אחד לפחות. לא משנה אם זה מקדש קטן או גדול, נוכחות של רוחות מלווה אותו.

רוחות הטבע עדיין חיות במקומות אלו שהתרבות היפנית עיצבה עבורם ומכוון שהרוחות היפניות מנומסות כמו כל התרבות שלהם, הן כמובן מכבדות את הכללים ונשארות במקדשים הקטנים או הגדולים ומשאירות את העיר לבני האדם.

בטיולים ברחבי אסיה תראה מקדשים בסגנון דומה עבור הרוחות. תמיד בונים מבנה שרוחות יוכלו לחיות בו מאחר והן לא יכולות לחיות יותר בין העצים, כי העצים נכרתים.

אנחנו לא רואים את זה במערב בכלל. יש לנו מעט אם בכלל הבנה שיש לכבד רוחות שלא לדבר על לבנות להם בתים קטנים כדי שיוכלו לגור בהם. וגם אם נעשה זאת, האם זה מספיק?

בעודנו מאבדים את היערות העתיקים של כדור הארץ, אנחנו מאבדים את הרוחות החיות בהם? לאן הולכות רוחות היער כאשר היער לא קיים עוד? האם הן נעלמות או שמא הן יוצאות לנוודות כחסרות בית?

האם היית רוצה לבנות מחדש או ליצור חיבור נפלא יותר עם הרוחות הקסומות של כדור הארץ?

ההקלטה שלי ניקוי יישויות כדור הארץ תשנה באופן דינמי את מערכת היחסים שלך עם יישויות כדור הארץ, יאפשרו להם לקחת חלק ביצירת החיים שלך והעולם.

כמו כן יצרתי סדרה מיוחדת מתקדמת שנקראת יישויות כדור הארץ, קורס זה יעזור לך להכיר ביכולות שלך לתקשר ולקבל מיישויות כדור הארץ ואף יעודד את המודעות שלך והיכולת שלך ליצירה משותפת של פלנטה שמחה ובריאה יותר. האם תרצה להזמין את ההוויות המופלאות הללו לתוך חייך ולחזור לעוצמה בכדור הארץ?

איזו תרומה תוכל להיות עבור רוחות מבריקות אלו של כדור הארץ? אני יודעת שהן תאהבנה לתרום לך.

למד עוד על לדבר עם יישויות® והקורסים הקרובים שלנו כאן ו- כאן

magnifiercrosschevron-down