לגדול עם רספוטין

אבא שלי התחיל לתקשר כשהייתי בת 11. לאלו מכם שלא יודעים מה זה תקשור, זה כמישהו 'עוזב את הגוף שלו' וישות אחרת נכנסת לגוף ומתחילה לדבר.

ההורים שלי תמיד התעסקו בדברים 'אלטרנטיביים' ו'רוחניים', ותקשור היה אחד מהמון דברים שההורים שלי היו בעניין שלהם.

אציין גם, שאבא שלי הוא גארי דאגלאס, המייסד של אקסס קונשסנס®. איך אקסס הגיעה לעולם זה סיפור מעניין שכולל את רספוטין, הנזיר ממוסקבה.

בתחילת הדרך, אקסס תוקשרה דרך ישות שקראה לעצמה או להם, נוביאן. מכאן הגיעו הבארס.

ישויות הנובאין לא היו קלות לגוף של גארי ובאותו זמן הוא תקשר גם את רספוטין. הוא אמר: ״אם החומרים האלו לא יכולים להגיע דרך ראז, אני לא עושה את זה״. יום למחרת, רספוטין התחיל לדבר על מה שמאוחר יותר ייקרא אקסס קונשסנס®.

במשך שנים, הקול העמוק של רספוטין מילא את ביתי ואת חיי. רספוטין הוא שהנחה את כיתת אקסס הראשונה, דרך גארי כמובן. הוא היה מנחה האקסס הראשון שלי ומנחה קורס הבארס הראשון שלי.

לפני שכל קורסי האקסס התחילו, בזמן שגארי עדיין חקר ושיחק, אני זוכרת את עצמי לילות רבים מכורבלת בסלון. הייתי מתכרבלת בפיג׳מה, אמא היתה על הספה או על הרצפה, מניקה את אחותי התינוקת, וגארי היה יושב בכורסא הסגולה המצחיקה למראה שהיתה לנו בסלון. גוף זקוף, פנים זורחות, עיניים עצומות והקול הרועם של רספוטין. כל החדר היה מתמלא בזוהר של האנרגיה. לא משהו שיכולת לראות, אבל אם היתה לך טיפה מודעות, יכולת לחוש.

כל פעם שרספוטין הגיע לביתינו, חשתי כל כך אהובה, בטוחה ומטופלת. הוא נשאר השומר האישי שלי במשך המון המון שנים. כל פעם שפחדתי או הייתי מצוברחת, כל מה שהייתי צריכה לעשות זה לקרוא לו, והאנרגיה החמה והשלווה שלו היתה מופיעה. היא היתה מנחמת אותי, מוחקת את כל הטרדות וממלאת אותי בקלילות.

ב-1998 גארי הפסיק לתקשר לגמרי והתקדם עם אקסס בקול שלו. הגיע הזמן לשדרג את אקסס מדבר מוזר וחתרני שמישהו תקשר לשיטת מיינסטרים סופר פרקטית לתודעה. כאשר יישות מובילה, אנשים נוטים לפקפק או לחוש מוזרות או לתת משמעות יתר.

כשרספוטין פרש, הייתי בשנות העשרים המוקדמות שלי ועברתי לדברים אחרים כמו בחורים, סקס וסמים. כן, סמים. אילו רק סמים היו עושים אותך יותר מודעת. סיפור לפעם אחרת.

אני מחשיבה את עצמי מבורכת מאוד שגדלתי בבית מלא בסוג כזה של קסם. סביר להניח שזו הסיבה שאני חוד החנית של עסק גדול ועובד בשם 'לדבר עם ישויות' שמנקה את הפחד ונותן לאנשים כלים למודעות סביב ישויות. ה'ישות' היתה חלק עצום מהחיים שלי במשך הרבה שנים. הוא היה עוד בן משפחה באופן מסוים, ולימד אותי כל כך הרבה.

כשאני מנסה למצוא אותו כיום, הוא עבר הלאה. הוא הפך חלק מהאחדות, לא עוד מגדיר עצמו כרספוטין. והזרעים לתודעה שהוא היה חלק משתילתם לפני שנים, גדלו לבגרותם. הם הצמיחו שורשים והפיצו עוד זרעים רבים. האור הרך החודר של טוב הלב שהוא הראה לי ולרבים אחרים, היתה מתנה שרק תודעה יכולה לתת. הדובר היה רספוטין, המקור תהומי.

אני עומדת על הקצה, רגע לפני ביקור ברוסיה, בפעם הראשונה בחיי

מה מביא עימו העתיד?

אתם שואפים ליותר תודעה וליצור יותר קלילות בחיים? הצטרפו למועדון החברים של שאנון או׳הרה וההיו מוכנים לקבל ולגלות מודעות גדולה יותר וכלים משני חיים של אקסס קונשסנס כאן

מוכנים לצלילת עומק ליותר שינוי של המציאות עם גופים? הצטרפו לקורס 3 ימי הגוף של שאנון או׳הרה- לראשונה במוסקבה- הקליקו כאן להרשמה

 

magnifiercrosschevron-down