TTTE KOLAYLAŞTIRICI ÜRÜN ONAYI

Entitilerle Konuşmak adını veya Mutlu Hayalet resmini taşıyan ve / veya TTTE araçlarını ve materyallerini kullanan tüm ürünler, TTTE tarafından incelenmeli ve onaylanmalıdır. Bu, tüm TTTE Tanıtım, Başlangıç ve Uzmanlık sınıfı ses kayıtlarınızın yanı sıra kitapların ve TTTE adını, içeriğini veya mutlu hayaletini taşıyan diğer fiziksel veya dijital materyaller anlamına gelir.

LÜTFEN NOT ALIN:

%15 Telif hakkı ücreti ile birlikte üç ayda bir üç aylık bir form göndermeniz gerekmektedir. Ürününüzün onayının ardından size form verilecek ve üç ayda bir hatırlatma e-postaları gönderilecektir.

Ürünleriniz internet siteniz ve kanallarınız üzerinden satılır, onları sizin için TTTE satmayacaktır. Sitenizde sattığınız TTTE Tanıtım ve Başlangıç ürünlerinden herhangi biri, TTTE İleri Seviye veya Kolaylaştırıcılar için ön koşul olarak SAYILMAZ.
Eğer TTTE Kolaylaştırıcı Lisansınızın süresi dolarsa, TTTE Ürünlerinizi satmayı veya dağıtmayı durdurmanız gerekir.

Eğer ürününüz onaylanırsa, TTTE personelinden 1 kişi, tüm metnin doğru olduğunu doğrulamak için internet sitenizde yayınlanan ürününüzün son bir incelemesini yapacaktır. Ondan sonra satmanız, satmanız, satmanız için son yeşil ışık yakılacaktır!

İNCELENMESİ İÇİN SES KAYDINI/VİDEOYU BURAYA YÜKLEYİN
bullhornmagnifiercrosschevron-down