?למה בתים הופכים רדופי רוחות

האגדה של בית רדוף רוחות היא עתיקה ושחוקה. הבית המפחיד שאף אחד לא רוצה להתקרב אליו. הרצפות החורקות, הצללים במסדרונות הלחישות בלילה, הספרים שעפים החוצה מהמדפים ועוד תופעות ׳לא מוסברות׳.

כבר זמן רב שהסיבה לכך שבית מסוים נשאר רדוף כוסה במסתורין. ברגע שיודעים למה בית נהיה רדוף, אפשר להסיר לבטח את רוב, אם לא כל האמונות התפלות ואז זה הופך הכל די...... ובכן, מטופש!

סיבה מספר אחת לכך שבית נהיה רדוף רוחות זה פשוט מפני שהאדם שחי שם בעבר אולי לא יודע שהוא מת! בחיי.

כשאנשים הם לא אנשים מודעים במיוחד, הן גם לא ישויות מודעות במיוחד. בנוסף, אם גוף של מישהו מת מסמים, הישות במעבר יכולה להיות הרבה פעמים עדיין בהשפעת הסם. כלומר, הם לא מודעים מרוב סמים, אפילו אחרי שהם עזבו את הגוף והם לא מזהים שאין להם גוף יותר. אז הם פשוט נשארים בסביבה (משועממים).

בנוסף לעניין חוסר המודעות, הרבה פעמים כשגוף של מישהו מת משוק או טראומה זה יכול ליצור אחיזה מסוגים שונים. הם בדפוס אחיזה של שוק-טראומה ולא מסוגלים ל׳עבור הלאה׳. אז הם פשוט תקועים כאן, לא חיים ולא מסוגלים להתקדם לבחירה הבאה שלהם.

את יכולה לדמיין את המתנה שאת יכולה להיות לישות כזאת? אני אראה לך איך.

סיבה מספר שתיים שבית נהיה רדוף, זה בגלל שיש שם ישות בבעלות. אלו הן ישויות שגם אם הן כבר לא בגוף (והם יודעים את זה), עדיין יש להם את נקודת המבט שזה ״הבית שלהם!״.

הם אומרים הרבה 'שלי'! הם חושבים בפשטות שהמקום הוא שלהם וזה שאתם שם, זו פלישה לנכס בבעלותם.

הפתרון לזה קל במפתיע.

הסיבה השלישית שבית נהיה רדוף זה כי מישהו מזמין את הרוחות לשם או במכוון או שלא במכוון. כשאנשים משתמשים בסמים (תרופות או של פנאי) או כמויות מוגזמות של אלכוהול זה מושך פנימה סוג מסוים של ישויות.

אנשים יכולים להיות גם בעלי יכולת עם ישויות כמוני, וגם זה מושך ישויות פנימה. זה פשוט הופך לדבר רע כשהאדם לא מודע לעובדה הזאת או שואף להיות בחוסר מודעות לגבי זה. יכולת היא יכולת, בין אם אוהבים או שונאים אותה, היא לא נעלמת. זאת הנחה היסוד העיקרית של לדבר עם ישויות, לתת לאנשים את הכלים והמידע שהם זקוקים להם כדי לשגשג עם היכולות שלהם עם ישויות.

סיבה מספר ארבע שבית נהיה רדוף רוחות זה מפני שהוא נבנה במקום הלא נכון. יש אזורים לאנשים ואזורים לרוחות. כיון שאנשים מינו את עצמם לשליטי הארץ, הם טועים וכושלים ושמים דברים במקומות שזה פשוט לא יעבוד. אם אנשים היו עוקבים אחרי האנרגיה, סומכים על הידיעה שלהם ומכבדים את האנרגיה של כדור הארץ (שכוללת ישויות) הם היו בונים את הבתים שלהם באזור שיעבוד לכל. לא איפה שזה חוסם ועוצר זרימה של אנרגיות וישויות.

אבל במצב הנוכחי לרוב אנשים לא עוקבים אחרי האנרגיה ובתים נבנים במקומות שהם צוברים אנרגיות מהאדמה באופן שגוי, ואף יוצרים מרחב תקוע איפה שישויות נלכדות (כביכול)

הדוגמאות הברורות ביותר לזה הן המקומות שבעבר שמשו כמקום קבורה או הברורות פחות הן על פורטל ביולוגי. לכדור הארץ יש פורטלים כחלק מהביולוגיה שלו וזה מאוד לא נבון לבנות בית ליד או על פורטל כזה. זה כמו לשים בית על בולען, רק שהבית לא נבלע. הוא רק מתמלא ברוחות. תכנון רע ביסודו, זה הכל.

אלו כל התנאים והנסיבות שבית נהיה רדוף רוחות, לא יותר מזה.

שימו לב, שישות מבקרת מישהו בבית זה אחר מבית רדוף. כשהאינדבידואל הזה יעבור לבית אחר, הישות תעבור איתו. הבית לא רדוף, לאדם הזה פשוט יש ישויות בסביבתו, זה שונה. ישויות מוכרחות להשאר עם הבית כדי שזה ייחשב בית רדוף.

אם הייתם רוצים ללמוד איך להתמודד עם כל אחד מהתרחישים האלו, מוזמנים להזין לניקוי חללים מא׳ ועד ת׳. הקליקו כאן

 זהו טלקול 3 בן חלקים שכולל את כל מה שצריך לדעת, ומעבר לזה. תוכלו להתמודד וליצור מעבר לכל סיטואציה של מקום רדוף, לא רק בתים, אלא גם בניינים ונכסים אחרים.

אם תרצו להעמיק עוד בנושא, בבקשה עברו ישר לתכנית ניקוי הבתים! הקליקו כאן

התכנית כוללת:

ניקוי חללים מא׳ ועד ת׳

ספר אלקטרוני- ניקוי בתים רדופי רוחות- מאת שאנון אוה'רה

ניקוי חללים לבתים, בניינים, ושטחי אדמה. הקלטת אודיו mp3 (שנועדה להתנגן בלופ לניקוי עמוק)

בתים רדופי רוחות זה שייך לעבר. העתיד כולל ידיעה של מה יוצר את האנרגיות והישויות התקועות, שאנחנו קוראים להם רדופים.

האם אתם מחפשים מודעות ועוצמה גדולה יותר עם עולם הישויות? להשתתף בקורס לדבר עם ישויות® עם שאנון לייב או אונליין, תמצאו את הקורסים הקרובים כאן

magnifiercrosschevron-down