"למה התחלתי את ״לדבר עם ישויות

זה תמיד קצת מביך אותי להודות שהתחלתי את לע״י עם פחד והתנגדות לרוחות רפאים כמו שיש לרוב האנשים.

התחלתי בחוסר התלהבות והיו לי שתי אפשרויות קשות לבחור מהן: יכולתי להמשיך להסתובב מפוחדת, בתגובתיות ובתחושת שיגעון קל מכל ה״קולות בראש״ וה״צללים בפינה״ או שיכולתי להיפתח, להשתלט על עצמי ולהתחיל לעבוד ולהתמודד עם כל הישויות שהייתי ערה אליהם.

לע״י נוצר מתוך צורך וייאוש. יכולתי או לנסות להתחבא מהמודעות שלי לרוחות, או להתמודד עם זה.

אז בעצם לע״י זו תוצאה של ההתמודדות שלי עם הכל. למעשה, הסיסמה של לע״י יכולה להסתכם ב- לדבר עם ישויות, תתמודדו!

בעבר, לפני שידעתי שאני צריכה לבחור להתמודד עם ישויות, ההשפעה שהיתה למודעות שלי לישויות על החיים שלי היתה כמעט קטסטרופלית. היתה לי פרנויה חברתית משתקת (שכולנו יודעים שזה היה מוביל לאבחון של סכיזו..) ודכאונות עמוקים וחשוכים. מודעות לישויות שלא מאובחנת יכולה להוביל לכל מיני ״בעיות״ מנטליות ופיזיות.

אפילו כשכן הכרתי בזה שיש לי מודעות לישויות, זה לא תמיד הספיק כדי להתמודד עם זה. הייתי צריכה ממש ללמוד איך להתמודד עם כל ההיבטים שנדרשים עם ישויות. לנקות, לתקשר ולקבל.

למזלי, זכיתי לעזרה מאקסס קונשסנס ולתמיכתו של אבי המיומן. הוא עבד בלי הרף להעצים אותי להיפתח למודעות ולא להדוף אותה, ונתן לי בהתחלה כלים ראשוניים וטיפים כדי שאדע איך להתמודד עם ישויות.

אני חבה לו ולאקסס את החלק הארי של הוקרת התודה שיש לי כעת לחיים המדהימים שלע״י יצרה עבורי.

הוא לימד אותי איך לנקות ישויות והחזיק לי את היד בזמן שאזרתי אומץ להתחיל לדבר עם רוחות. השיעורים הראשוניים האלו ממנו מלווים בחן את העמודים של חוברת המתחילים של לע״י.

הכלים שנעזרתי בהם כדי לצאת מהבור שמודעות לישויות היתה עבורי, היו ניקוי ותקשורת. כל פעם שניקיתי ישויות, החדר שהייתי בו, ואפילו היקום כולו, נהיו קלים ובהירים יותר באופן שלא ראיתי שמשהו אחר אי פעם יצר.

הייתי מנקה, מנקה, מנקה ויוצרת שינוי ויותר מרחב. ואז, כשהניקוי לא הספיק, תקשרתי איתם וזה שינה את הישויות ואיפשר להם להמשיך הלאה. אבל זה היה כמו להיות עובדת סוציאלית לישויות בלי סוף נראה באופק. לא יכולתי להיפטר מהם וגם לא יכולתי להמשיך לחיות עם הדרישות המתמשכות שלהם.

ברגע שגיליתי את הקבלה מהישויות, הדברים התחילו להיות כיפיים באמת. עד אז ראיתי את ההתמודדות עם ישויות רק כהתמודדות. רק כצורך לטפל בהם בחיי היום יום שלי, כדי שיהיו לי חיים מבלי לאבד את עצמי.

אלמנט הקבלה הוא זה שנתן דלק חדש במיכל כמו שאומרים, הדליק אותי, מילא את היקום באפשרויות והראה לי עולם מלא עומק שכמותו לא הכרתי, דמיינתי או חלמתי שיכול להתקיים.

הטרנספורמציה וההתרחבות שנוצרו, מהמעט שהייתי מוכנה לפתוח עם אנשים, היו מטורפים. לא יכולתי להתכחש לזה. הייתי יוצאת מסשנים רוטטת והופיעה אנרגיה אחרת שלא הצלחתי לזהות בהתחלה. מאוחר יותר זיהיתי שאלו היו ישויות שהזרימו הוקרת תודה לעברי.

במקרים מסוימים, אלו היו ישויות שניסו לתקשר עם אדם מסוים במשך זמן ארוך מאוד. הם היו מלאי הוקרת תודה, והתודה שלהם היתה זרימה של אנרגיה שלא הכרתי.

ככל שיכולתי לשאת את הקבלה העצומה מהישויות האלו, כך כל החיים שלי הפכו יותר דינמיים. כלכלית, רמות השמחה, רמות הבריאות ובאר עמוקה ובלתי נדלית של ידיעה החלה להתבסס בהוויה שלי. כל החלקים שלי שחסמתי והתנתקתי מהם, כדי לנסות להתרחק מהמודעות, החלו לחזור אליי! היתה לי יותר גישה אליי ולכל מה שאני מסוגלת לו וזו היתה מתנה שמעולם לא יכולתי לצפות.

וזה לא היה רק קבלה מהישויות של האנשים שעשיתי איתם סשנים. היו רוחות אחרות שעודדו אותי, שהזינו אותי באנרגיה ורצו שאהיה הקול למודעות לרוחות. רציתי להמשיך להאמין שאני משוגעת, אבל הם אף פעם לא עזבו אותי וחיכו בסבלנות שיהיה לי מושג ושאתחיל לדבר למען הישויות. ליצור את לדבר עם ישויות.

ניסיתי להתפטר כל כך הרבה פעמים לאורך הדרך. זה היה יותר מדי קשה, אנשים שפטו אותי ועזבו אותי על ימין ועל שמאל. למזלנו, לע״י לא עזב אותי לרגע והישויות האדירות שעזרו לי ליצור את מה שלע״י הוא כיום, הם חלק מהמתנות והחברים האדירים ביותר בחיי.

ברגע שהתחלתי לראות כמה אנשים השתנו על ידי שימוש בכלים של לע״י, התחלתי לקלוט כמה לע״י חיונית לאנשים רבים. כשמכבים את המדעות לעולם הרוחות זה למעשה יוצר יותר נזק מתועלת. אתם לא יכולים לגרום למודעות להיעלם, אתם יכולים רק לקטוע אותה עד שלא נותר מכם דבר. לפתוח את הדלת למודעות, וביחוד למודעות לישויות, זה כמו מסלול מהיר להשבת החלקים האבודים שלכם.

אחרי דרך של חמש עשרה שנה, לע״י היא ארגון רב לאומי עם יותר מ-75 מנחים: אנשים מדהימים שמשתפים את המתנות והכלים ליצירת קלות עם המודעות לישויות.

מה קורא לכם ליצירה שלו ומי מחכה שאתם תתחילו לקבל?

לבקשות תרגום לכיתות או מוצרים אנא שלחו לנו אימייל ל translations@talktotheentities.com

magnifiercrosschevron-down